ÇELİKKAYA Turizm Taşımacılık' a Hoşgeldiniz.

İlk hedefimiz, kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, hizmet verdiğimiz sektörün öncüsü olmaktır. Amacımız yenilikleri, son teknolojiyi ve bilişimi bünyemize taşıyarak değerli misafirlerimize sunmak demektir. Müşteri memnuniyetinin ise eğitimle gerçekleştiğinin bilincinde olan ÇELİKKAYA Turizm Taşımacılık, yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğitimler vermektedir.

 

Misyonumuz

Önce “emniyet”, “güven”, “titizlik”, “dürüstlük” ve “konfor” anlayışı ile bu sektörde itibar edilen bir marka olmayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda konforlu ve yüksek modelli araçları ve konusunda uzman personeli ile sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, daha kaliteli, dakik ve kesintisiz hizmet vermeyi ilke edinmiştir.. Araçlarımız Turizm ve Personel taşıma vasıflarına uygun, Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan, İç ve Dış Temizlikleri günlük yapılan, Konforlu, ısıtma ve soğutma sistemleri çalışan, Hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, Yüksek modelli, Yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti gibi mecburi teçhizat ve avadanlıkları eksiksiz, tam ve kullanılmaya hazır olan, Trafik, Kasko, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ve Ferdi Koltuk Sigortaları yapılmış araçlardır.Ayrıca tüm araçlarımız 25/02/2004 tarihli 25384 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmış Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadırlar.

 

Vizyonumuz

Turizm Taşımacılık Sektörü’ndeki en son yenilikleri takip ederek, çevreye duyarlı, insan haklarına ve insana saygılı, seyahat davranışlarına vakıf, yüksek kalite standartları ile hizmete devam etmek, öncelikli görevimizdir. Hedefimiz disiplinli, özverili, eğitimli ve tecrübeli personelimiz ile müşterimize en iyi hizmeti vererek onları koşulsuz memnun etmektir. Müşteri isteklerini tam, zamanında ve güler yüzle karşılamak ilkemiz olmuştur. Şirletimiz şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, transfer, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer v.b. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun araçları en kısa sürede hizmetinize sunarak,ulaşımınızı sağlamak için hizmetinizdedir..